Zahraniční

Budete v Portugalsku? Vyražte na silnici N304

Je doba dovolených, kdy se spousta z nás vydává na cesty do zahraničí. Někdo přímo autem, jiní si ho na dovolené půjčují. Pokud máte v plánu vyrazit do Portugalska, neměli byste na svých cestách minout silnici N304, která vás zavede i k přírodnímu parku Alvão. Mimochodem na mapě je vidět, že hlavně na jihu bude opravdu zajímavá. Jedna zatáčka střídá druhou.

TIP: Než se vydáte na dovolenou do Portugalska zjistěte si zda není nejlepší čas vyměnit rozvody. Ať je vaše cesta bezpečná a auto v naprostém pořádku.

Ford tuhle silnici označuje dokonce jako řidičskou nirvánu a jako ‚možná tu nejlepší silnici v Evropě‘. Značka o tom navíc natočila video, v němž za volantem nejnovějšího Fordu Focus ST sedí britský novinář Steve Sutcliffe. Tahle silnice má prý dobrý povrch a je lemována hotely i místy, kde je možné si odpočinout u dobré kávy.  V celkovém hodnocení dostala silnice N304 působivých 57 z celkových 60 bodů!

Tohle vide zveřejnil Ford před pár dny, ale nejde o první počin. Ford totiž tipy na podobně „řidičské“ silnice v Evropě zveřejňuje už od roku 2016. Na každou z nich pošle jeden ze svých sportovně střižených modelů. Kompletní přehled najdete ZDE.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *