Magazín

 • Hackeři úspěšně zaútočili na Ferrari a ukradli data o zákaznících. Chtějí výkupné, automobilka jej nezaplatí
  by Radim Plachý on 22.3.2023 at 17:38

  Hackerské útoky jsou na denním pořádku. Útočí se na běžné lidi, na státní i nestátní instituce, ale i na velké firmy. Své by o tom mohlo vyprávět také Ferrari. To totiž v současnosti s hackery řeší vážný problém. Podařilo se jim totiž do automobilky dostat a ukrást ze systému data o zákaznících. Hackeři už Ferrari … Hackeři úspěšně zaútočili na Ferrari a ukradli data o zákaznících. Chtějí výkupné, automobilka jej nezaplatí Pokračovat ve čtení »

 • Ford a Lexie Alfordová společně zopakují historickou cestu kolem světa v novém elektrickém Exploreru
  by Josef Pelikán on 22.3.2023 at 16:01

  Před sto lety jedna z dnes již kultovních průkopnic dobrodružství porušila zažité konvence a nově definovala, co je pro objevitele možné. V letech 1922 až 1927 se Aloha Wanderwell stala první ženou, která objela svět autem. Projela 43 zemí. Její rekordní cestu částečně sponzorovala Ford Motor Company. Wanderwell tento rekord ustanovila za volantem vozu Ford … Ford a Lexie Alfordová společně zopakují historickou cestu kolem světa v novém elektrickém Exploreru Pokračovat ve čtení »

 • Máte velké auto, za parkování zaplatíte víc peněz, zní z EU
  by Radim Plachý on 22.3.2023 at 14:19

  Evropská unie nechce spalovací motory, protože chce co nejméně emisí. Bojuje proti nim několik posledních let zpřísňováním emisních norem a svůj boj čím dál více přiostřuje. V posledních letech jí v žaludku leží velká SUV, která ovzduší znečisťují kvůli svým rozměrům a hmotnosti více. Plánuje tak například to, že čím větší auto budete mít, tím … Máte velké auto, za parkování zaplatíte víc peněz, zní z EU Pokračovat ve čtení »

 • Péče o auto po zimě: Na co se zaměřit a na co nezapomenout
  by Josef Pelikán on 22.3.2023 at 12:34

  Předpověď počasí slibuje nástup jarních teplot a nastává tak ideální čas, abyste po náročném zimním období autu dopřáli patřičnou péči. Kromě přezutí kol jsou tu i další důležité úkony, na které se vyplatí nezapomínat. Po zimě se jedná například o kontrolu baterie, a to jak u aut se spalovacím motorem, tak i u elektromobilů. Každý … Péče o auto po zimě: Na co se zaměřit a na co nezapomenout Pokračovat ve čtení »

 • Podmol je zpět! S dakarskou motorkou předvedl salto
  by Vladimír Srp on 22.3.2023 at 11:52

  Po bolestivé Dakarské rallye je opět v akci. Libor Podmol na tradičním Masters of Dirt v Rakousku uchvátil diváky, když se speciálem na dálkové soutěže [...]

 • Jak mohou řidiči ovlivnit uhlíkovou stopu svých pneumatik? Energeticky účinné pneumatiky mají význam
  by Pavel Srp on 22.3.2023 at 11:07

  Spotřeba paliva během jízdy má největší dopad na životní prostředí během celého životního cyklu pneumatiky. Výběrem pneumatik s nízkým valivým odporem a pravidelnou kontrolou tlaku v pneumatikách může řidič zlepšit energetickou účinnost a zároveň přispět k ekologičnosti jízdy. Uhlíkovou stopu pneumatik ovlivňují i další faktory, jako jsou suroviny a emise z výroby. „Existuje mnoho konkrétních způsobů, Příspěvek Jak mohou řidiči ovlivnit uhlíkovou stopu svých pneumatik? Energeticky účinné pneumatiky mají význam pochází z PneuMagazín.cz

 • Podvodníci mají smůlu. Ve Slavii je odhalí nově vyladěný systém
  by Tisková Zpráva on 22.3.2023 at 11:04

  Standardní součástí každé pojišťovny je proces, který eliminuje pojistné podvody. Lidově se nazývá umělou inteligencí,... Příspěvek Podvodníci mají smůlu. Ve Slavii je odhalí nově vyladěný systém byl publikován na PojMag.cz.

 • Toto je 10 nejméně spolehlivých aut při testech na 100 tisíc kilometrů. Čekali byste to?
  by Radim Plachý on 22.3.2023 at 11:01

  Koncem minulého týdne jsme se podívali na pořadí 10 nejspolehlivějších aut při testech na 100 tisíc kilometrů, ale tentokrát se podíváme druhý konec žebříčku. Některá auta měla za těch 100 tisíc kilometrů i přes 50 chyb. Testy spolehlivosti na 100 tisíc kilometrů už od roku 2014 pravidelně provádí německý magazín Autobild společně s tamější Dekrou. … Toto je 10 nejméně spolehlivých aut při testech na 100 tisíc kilometrů. Čekali byste to? Pokračovat ve čtení »

 • Akce 7 dní Peugeot se vrací. Výhodnější ceny na modely Peugeot začnou už v pátek
  by Josef Pelikán on 22.3.2023 at 9:20

  Po dvouleté přestávce se opět koná akce 7 dní Peugeot, událost, která provázela Peugeot v ČR po mnoho let a prošla mnoha obměnami. Dnes přichází jakožto signál, že automobilový svět se opět vrací do normálu. 7 dní Peugeot začíná už 24. března a opět přinese zajímavé akční nabídky. „Máme za sebou turbulentní období nedostatku nových vozů … Akce 7 dní Peugeot se vrací. Výhodnější ceny na modely Peugeot začnou už v pátek Pokračovat ve čtení »

 • Spalovací motory v roce 2035 skončit nemusí. EU dá zelenou syntetickým palivům
  by Radim Plachý on 22.3.2023 at 7:38

  Proti zákazu prodeje spalovacích motorů po roce 2035 se postavilo hned několik členských zemí EU včetně ČR. Zákaz se i díky tomu povedlo trochu zmírnit. EU prý pracuje na novém návrhu, v rámci kterého by mělo být zapracováno syntetické palivo. Informovala o tom agentura Reuters. Podle agentury Reuters se Evropská unie skutečně začala zabývat připomínkami … Spalovací motory v roce 2035 skončit nemusí. EU dá zelenou syntetickým palivům Pokračovat ve čtení »

 • Goodyear uvádí na trh pneumatiky URBANMAX COMMUTER na podporu trvale udržitelné veřejné dopravy
  by Pavel Srp on 21.3.2023 at 21:57

  Společnost Goodyear uvádí na trh nejnovější rozšíření do své řady pneumatik pro veřejnou osobní dopravu. Pneumatiky URBANMAX COMMUTER překlenují mezeru mezi pneumatikami pro dálkové a městské použití. Byly vyvinuty speciálně pro vozidla provozovaná na meziměstských a příměstských spojích („park and ride“) v reakci na zvyšující se poptávku po každodenním dojížděním do práce. V Evropě doprava na Příspěvek Goodyear uvádí na trh pneumatiky URBANMAX COMMUTER na podporu trvale udržitelné veřejné dopravy pochází z PneuMagazín.cz

 • Ford Explorer je zbrusu nový elektromobil. Měl by stát do 1,1 milionu korun
  by Josef Pelikán on 21.3.2023 at 21:36

  Ford dnes představil zcela nový elektrický Explorer – odvážně pojatý nový elektromobil, který kombinuje německou konstrukční vyspělost s výrazným americkým stylem. Explorer je první z vlny nových inovativních elektromobilů značky Ford a otevírá cestu k naprostému přerodu značky Ford v Evropě. Crossover střední třídy nabízí pět míst k sezení ve dvou řadách sedadel a je … Ford Explorer je zbrusu nový elektromobil. Měl by stát do 1,1 milionu korun Pokračovat ve čtení »

 • Nechal si vyměnit „lepivá“ tlačítka ve svém Ferrari. Stálo ho to přes dvě stě tisíc
  by Radim Plachý on 21.3.2023 at 17:40

  Vlastnit supersport je drahé, protože servis takového auta není úplně jednoduchý, ale jsou částky a věci, které překvapí i otrlé majitele. Představte si, že máte pár let staré Ferrari, ale tlačítka v interiéru přišla o svůj původní povrch a stalo se z nich ošklivé lepkavé cosi, jako u běžných levných fiatů. Rozhodnete se tedy tlačítka … Nechal si vyměnit „lepivá“ tlačítka ve svém Ferrari. Stálo ho to přes dvě stě tisíc Pokračovat ve čtení »

 • Při volbě povinného ručení je u klientů rozhodující cena. Rozsah, benefity a připojištění je moc nezajímají
  by Josef Pelikán on 21.3.2023 at 16:01

  Při posuzování povinného ručení motorových vozidel je u klientů hlavním rozhodujícím kritériem jeho cena. O skutečný rozsah krytí a nabídku asistenčních služeb se zajímá pouhá čtvrtina z nich. Zajímají-li se klienti o připojištění, hned druhým rozhodujícím kritériem je jeho rozsah, případně nabídka služeb u cenově výhodnější konkurence. Vyplynulo to z průzkumu chování cca 3000 klientů, … Při volbě povinného ručení je u klientů rozhodující cena. Rozsah, benefity a připojištění je moc nezajímají Pokračovat ve čtení »

 • Hyundai plánuje ponechat klasická ovládací tlačítka systémů, jak dlouho to bude možné. Připouští, že jde i o bezpečnost
  by Anina Russová on 21.3.2023 at 14:17

  Současná moderní auta mají jedno společnou vlastnost, kterou ale řada uživatelů často kritizuje. A tou je až přehnaná absence fyzických tlačítek a ovladačů. Veškeré ovládání bývá přesunuto do velkých dotykových obrazovek či plošek. Řidiči ale často upozorňují, že toto řešení je nepraktické a za jízdy špatně funkční. A experti zase varují, že ovládání dotykových plošek … Hyundai plánuje ponechat klasická ovládací tlačítka systémů, jak dlouho to bude možné. Připouští, že jde i o bezpečnost Pokračovat ve čtení »

 • Stylová oslava 75 let: Představuje se parádní LEGO Icons Classic Land Rover Defender 90
  by Redakce on 21.3.2023 at 12:37

  Značka Land Rover oslavuje 75 let svého ikonického vozu. Společně s firmou LEGO spojila síly a vytvořily stavebnici LEGO Icons Classic Land Rover Defender 90. Sada, která obsahuje 2 336 dílků, je kompletní se všemi doplňky pro terénní expedici. Stavebnice má podobu „dva v jednom“ a umožňuje stavitelům vytvořit model vhodný pro každodenní cestování nebo jej přizpůsobit … Stylová oslava 75 let: Představuje se parádní LEGO Icons Classic Land Rover Defender 90 Pokračovat ve čtení »

 • Už ne Dacia Sandero Stepway, ale jen Dacia Stepway. Chystá se nový crossover?
  by Pavel Srp on 21.3.2023 at 11:00

  Automobilce Dacia se daří, má vysoké prodeje a umisťuje se na úplně předních příčkách ve statistikách evropských prodejů. V současnosti nemá v nabídce mnoho modelů, ale to by se mohlo brzy změnit. Ještě letos by se měl ukázat Duster, o něco později pak ještě vetší Bigster a zdá se, že i zcela nový model Dacia … Už ne Dacia Sandero Stepway, ale jen Dacia Stepway. Chystá se nový crossover? Pokračovat ve čtení »

 • Už za 100 dní se v Budapešti budou konat oslavy 120 let Harley-Davidson
  by Tisková zpráva on 21.3.2023 at 10:02

  Evropský festival ke 120. výročí značky Harley-Davidson se uskuteční od 22. do 25. června přímo v srdci Evropy, v maďarské Budapešti. Tato akce je evropským [...]

 • Škodovka představí nový Kodiaq a Superb v druhé polovině roku. Kamiq a Scala přijdou dřív
  by Radim Plachý on 21.3.2023 at 9:43

  Letošní rok bude pro škodovku nabitý, chystá hned čtyři novinky. Nejprve ukáže modernizované modely Kamiq a Scala, ve druhé polovině roku pak nové generace Kodiaqu a Superbu. Chystají se novinky i u Enyaqu iV. Už brzy by nás mělo čekat odhalení faceliftů pro modely Kamiq a Scala, které by měly dostat novinky zvenku, ale uvnitř. … Škodovka představí nový Kodiaq a Superb v druhé polovině roku. Kamiq a Scala přijdou dřív Pokračovat ve čtení »

 • Toyota v rámci speciální akce nabídne své modely od Aygo X po RAV4 za nižší ceny
  by Josef Pelikán on 21.3.2023 at 9:20

  Podle mnoha různých průzkumů mají evropští zákazníci nejraději menší auta, která se všude pohodlně vejdou, ale zároveň nabízí dostatek prostoru a komfort uvnitř. Kromě toho by měla být vizuálně atraktivní. Přesně těmto požadavkům odpovídá Toyota Yaris Cross GR Sport. Během Toyota Víkendu bude Toyota Yaris Cross GR Sport (viz úvodní foto) v hybridní verzi s … Toyota v rámci speciální akce nabídne své modely od Aygo X po RAV4 za nižší ceny Pokračovat ve čtení »

 • BMW M4 CSL je na okruhu Nürburgring rychlejší než nové Porsche 911 Turbo S
  by Pavel Srp on 20.3.2023 at 17:37

  O tom, že BMW M4 CSL je rychlé auto, netřeba diskutovat. A kromě toho, že to tak je na papíře, to dokazuje i na okruhu Nürburgring. Tady totiž ukázalo, že se správným řidičem za volantem dokáže zajet působivý čas. Rychlé kolo se na epickém německém okruhu rozhodl zajet třeba i německý magazín Sport Auto a … BMW M4 CSL je na okruhu Nürburgring rychlejší než nové Porsche 911 Turbo S Pokračovat ve čtení »

 • Při nákupech „falešných“ ojetin z Německa loni Češi přišli o čtvrt miliardy
  by Josef Pelikán on 20.3.2023 at 15:56

  Poměrně novým trendem v obchodu s ojetinami jsou přeregistrace vozidel. Auto, s „nevhodným“ původem v zemi, která je známá nízkou kvalitou ojetin, se třeba jen na den zaregistruje v Německu, aby působilo důvěryhodněji. Zákazníkům, kteří si ojetiny kupují od soukromých osob a neautorizovaných prodejců, pak mohou hrozit nejen finanční vícenáklady, ale zvyšují se také rizika spojená s užíváním vozu. Rychlá … Při nákupech „falešných“ ojetin z Německa loni Češi přišli o čtvrt miliardy Pokračovat ve čtení »

 • Honda Forza 350 se představuje pro rok 2023
  by Vladimír Srp on 20.3.2023 at 15:14

  Nově tvarovaná kapotáž modelu Forza 350, u které byl kladen důraz nejen na vzhled, ale i na aerodynamické vlastnosti, a jejíž design byl přímo inspirován [...]

 • Nezabrzděné auto si v Brně udělalo výlet přes rušnou křižovatku. Zastavilo se až o plot
  by Anina Russová on 20.3.2023 at 14:17

  Situace, ke které došlo před pár dny v Brně možná na první pohled vypadá humorně, takřka jako z grotesky. Stačilo ale málo a mohlo dojít i k vážné dopravní nehodě. Naštěstí se vše obešlo bez větších ztrát na majetku či zdraví. Vše začalo obyčejným zaparkováním auta u obrubníku v brněnské Provazníkově ulici. Nutno říct, že už v tuto chvíli měla … Nezabrzděné auto si v Brně udělalo výlet přes rušnou křižovatku. Zastavilo se až o plot Pokračovat ve čtení »

 • Prodeje dálničních známek rostou a v systému se chystají další novinky
  by Josef Pelikán on 20.3.2023 at 13:10

  Elektronické dálniční známky se prodávají více než před rokem. Od počátku prosince 2022 do konce února 2023, tedy v období tradiční prodejní špičky, si jich lidé koupili celkem 2,22 milionu, oproti loňským 2,16 milionu e-známek. V době nejvyšších prodejů využívá státní e-shop edalnice.cz ke koupi známky až 98 procent řidičů. „V období od prosince do února dominují … Prodeje dálničních známek rostou a v systému se chystají další novinky Pokračovat ve čtení »

 • Dacia Jogger se dá jednoduše změnit na čtyřdveřovou limuzínu, kde si pohodlně natáhnete nohy
  by Radim Plachý on 20.3.2023 at 11:01

  Dacia Jogger je nejpraktičtějším autem, které má rumunská značka v nabídce. Může to být pětimístné nebo sedmimístné rodinné auto, ale také „budgetová“ limuzína pro čtyři cestující. Nejsou k tomu potřeba žádné velké úpravy, jen musíte mít sedmimístnou verzi. Jogger byl od rumunské automobilky opravdu skvělý tah. Je to jeden z těch vůbec nejlevnějších sedmimístných modelů … Dacia Jogger se dá jednoduše změnit na čtyřdveřovou limuzínu, kde si pohodlně natáhnete nohy Pokračovat ve čtení »

 • KTM 1290 Super Duke RR se představuje pro rok 2023
  by Vladimír Srp on 17.3.2023 at 13:06

  Model 2023 KTM 1290 SUPER DUKE RR s lesklou černou a matnou karbonovou základnou, kontrastní bílou grafikou a výraznými oranžovými akcenty vrhá zlověstný stín. To [...]

 • Mexická rally: Severoamerické šotolinové rychlostní zkoušky budou další výzvou pro vůz Škoda Fabia RS Rally2
  by Tisková zpráva on 16.3.2023 at 17:53

  Po prvním vítězství zcela nového vozu Škoda Fabia RS Rally2 v kategorii WRC2 na Švédské rally chce Oliver Solberg se spolujezdcem Elliottem Edmondsonem na Rally Guanajuato México (16.–19. března 2023) dosáhnout dalšího špičkového výsledku. Po Rallye Monte-Carlo s asfaltovými rychlostními zkouškami ve francouzských Alpách a Švédské rally v zasněžené Skandinávii… Čtěte více Příspěvek Mexická rally: Severoamerické šotolinové rychlostní zkoušky budou další výzvou pro vůz Škoda Fabia RS Rally2 byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Český vozový park stárne. Zájem o ojetiny ale dále roste
  by Tisková Zpráva on 16.3.2023 at 17:06

  Průměrné stáří českých osobních automobilů je téměř 16 let. Za poslední tři roky tuzemský vozový... Příspěvek Český vozový park stárne. Zájem o ojetiny ale dále roste byl publikován na PojMag.cz.

 • Řada sněžných skútrů Yamaha pro rok 2024
  by Vladimír Srp on 16.3.2023 at 13:24

  Společnost Yamaha Motor Europe již více než 50 let pohání vášně lidí, kteří se řítí zamrzlou krajinou. Značka se vždy soustředí na technické inovace a [...]

 • Hudební hosté na pódiu Harley-Davidson 120th Anniversary Festival
  by Vladimír Srp on 15.3.2023 at 13:21

  Britské rockové legendy The Darkness doplní hvězdnou sestavu mezinárodních rockových kapel na hlavním pódiu festivalu Harley-Davidson 120th Anniversary Festival. Na stadionu Puskás Arény, v srdci [...]

 • Honda CBR650R se představuje pro modelový rok 2023
  by Vladimír Srp on 15.3.2023 at 12:26

  Do modelového roku 2021 vstoupil model CB650R po výrazné modernizaci. Hlavní novinkou bylo použití 41mm inverzní vidlice Showa se samostatnými velkými písty (Separate Function Big [...]

 • BMW zvítězilo ve dvou kategoriích ankety Motocykl roku 2023
  by Vladimír Srp on 14.3.2023 at 11:55

  BMW Motorrad slavilo triumf ve dvou ze tří nominovaných kategorií tradiční ankety Motocykl roku 2023. V kategorii sportovních motocyklů zvítězilo BMW M 1000 R a [...]

 • Policie opět pro letošek chystá společné vyjížďky motorkářů. Projekt Kolama dolů – učme se přežít startuje 22. dubna
  by Tisková zpráva on 13.3.2023 at 21:02

  Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR s Asociací center bezpečné jízdy, pořádá již tradiční ročník preventivního projektu zaměřeného na vzdělávání a zdokonalování řidičů motocyklů [...]

 • Co ukrývá Škoda Superb ve službách profesionálních cyklistek?
  by Tisková zpráva on 11.3.2023 at 21:05

  Tým Canyon//SRAM, který se účastní cyklistické ženské světové tour, používá jako jeden z týmových vozů model Škoda Superb Combi iV. Jeho služby si nemůže vynachválit. Podívejte se, co všechno musí auto zvládnout. Jedinečný vzhled vozu dodává nejen originální polep, ale především jeho výbava. Tu z vnějšku představuje především sada bicyklů,… Čtěte více Příspěvek Co ukrývá Škoda Superb ve službách profesionálních cyklistek? byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • UNIQA registruje za loňský rok více krádeží vloupáním a více odcizení. Nárůsty jsou v řádu desítek procent
  by Tisková Zpráva on 11.3.2023 at 17:30

  Škodní statistiky UNIQA za loňský rok potvrzují to, o čem hovoří Policie ČR: v uplynulém roce... Příspěvek UNIQA registruje za loňský rok více krádeží vloupáním a více odcizení. Nárůsty jsou v řádu desítek procent byl publikován na PojMag.cz.

 • Prague Harley Days jako oslava svobody a amerického životního stylu
  by Vladimír Srp on 9.3.2023 at 13:15

  Rok 2023 se u Harley-Davidson ponese nejen v duchu oslav 120. výročí, ale chybět nebude ani již tradiční akce konce léta, Prague Harley Days! Ty [...]

 • S jarem se do ulic vracejí i elektroskútry BeRider. Loni s nimi Pražané najezdili přes milion kilometrů
  by Tisková zpráva on 8.3.2023 at 14:26

  Platforma BeRider od Škoda Auto DigiLab po zimní pauze zahajuje novou sezónu. Všechny její elektroskútry prošly pečlivou údržbou a s blížícím se jarem jsou opět [...]

 • BMW Motorrad představuje BMW CE 04 Vagabund Moto Concept
  by Vladimír Srp on 8.3.2023 at 13:31

  Zatímco mezinárodní scéna úpravců kolem BMW Motorrad věnuje svou inspirativní kreativitu, mimořádné řemeslné zpracování a neustálý přísun nových nápadů především Heritage modelům BMW R 18 [...]

 • Zemědelské pneumatiky Continental: nové rozměry pneumatik s technologií VF pro těžké traktory
  by Pavel Srp on 8.3.2023 at 11:19

  Společnost Continental uvedla na trh svou dosud největší traktorovou pneumatiku, VF TractorMaster v rozměru VF900/60R42. S průměrem 2 147 milimetrů je pneumatika vyšší než zárubeň běžných dveří a váží 450 kilogramů s indexem nosnosti 189 D (10 300 kilogramů). Společnost Continental vyvinula tento rozměr agropneumatik speciálněk tomu, aby mohla unést hmotnost těžkých zemědělských strojů s Příspěvek Zemědelské pneumatiky Continental: nové rozměry pneumatik s technologií VF pro těžké traktory pochází z PneuMagazín.cz

 • Nové disky RONAL CA1 a CA2 pro obytné vozy, karavany a přívěsy
  by Pavel Srp on 8.3.2023 at 11:16

  Společnost RONAL GROUP neustále rozšiřuje svůj sortiment produktů pro obytné vozy, karavany a přívěsy. Od dnešního dne jsou pro prodejce k dispozici dva nové disky CA1 a CA2. Ve srovnání s disky osobních automobilů není v oblasti obytných vozidel, karavanů a lehkých užitkových vozidel důležitý pouze vzhled, ale především nosnost. Společnost RONAL GROUP vyvinula dva Příspěvek Nové disky RONAL CA1 a CA2 pro obytné vozy, karavany a přívěsy pochází z PneuMagazín.cz

 • ADAC otestoval 50 letních pneumatik 205/55 R16. Nejlépe dopadla pneu Goodyear EfficientGrip Performance 2 (2023)
  by Pavel Srp on 8.3.2023 at 11:11

  Pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance 2 získaly nejvyšší hodnocení v jubilejním 50. testu letních pneumatik autoklubu ADAC. Testovací řidiči je popisují jako „nesmírně dobře vyvážené“, což znamená, že se chovají předvídatelně a dávají řidičům sebejistotu při jízdě za všech možných podmínek. Nejlépe byly hodnoceny také v kritériu opotřebování běhounu a patřily mezi nejlepší při hodnocení účinnosti. Kritéria Příspěvek ADAC otestoval 50 letních pneumatik 205/55 R16. Nejlépe dopadla pneu Goodyear EfficientGrip Performance 2 (2023) pochází z PneuMagazín.cz

 • BMW zvítězilo ve dvou kategoriích ankety Motocykl roku 2023
  by Pavel Srp on 7.3.2023 at 15:31

  BMW Motorrad slavilo triumf ve dvou ze tří nominovaných kategorií tradiční ankety Motocykl roku 2023. V kategorii sportovních motocyklů zvítězilo… Příspěvek BMW zvítězilo ve dvou kategoriích ankety Motocykl roku 2023 pochází z Mangazine.cz

 • Motor Yamaha jako první používá zelený hliník v japonských motocyklech
  by Vladimír Srp on 7.3.2023 at 13:19

  Společnost Yamaha Motor oznámila, že dosáhla dohody s dodavatelem hliníkových ingotů o nákupu zeleného hliníku a začala jej používat jako surovinu pro díly v motocyklech [...]

 • Trh ojetin dále ožívá, nabídka v Česku meziročně stoupla o 3,2 procenta
  by Pavel Srp on 6.3.2023 at 15:14

  Únor je tradičně měsícem s nejnižší nabídkou ojetin na trhu. Největší vliv má to, že se jedná o nejkratší měsíc v roce.… Příspěvek Trh ojetin dále ožívá, nabídka v Česku meziročně stoupla o 3,2 procenta pochází z Mangazine.cz

 • Honda ovládla anketu Motocykl roku 2023. Bodovali také Ducati, BMW Motorrad, Triumph či Harley-Davidson
  by Tisková zpráva on 6.3.2023 at 15:08

  Skútr Honda Forza 350 se stal absolutním vítězem letošního ročníku ankety Motocykl roku, na pomyslných stupních vítězů jej doplnily ještě druhá Ducati Diavel V4 a [...]

 • Plně optimalizováno pro udržitelnost
  by Vladimír Srp on 6.3.2023 at 11:29

  Slévárna lehkých kovů společnosti BMW Group v Landshutu byla opět certifikována nezávislou iniciativou za udržitelné využívání hliníku – splňuje standardy Aluminium Stewardship Initiative (ASI), mezinárodní [...]

 • Češi využívají telematickou asistenci stále více. Chrání tím své životy i majetek
  by Tisková Zpráva on 6.3.2023 at 10:40

  Loni došlo na českých silnicích k více než 98 tisícům dopravních nehod, při nichž zemřelo 454... Příspěvek Češi využívají telematickou asistenci stále více. Chrání tím své životy i majetek byl publikován na PojMag.cz.

 • 25 let Škody Octavia Combi: Jak šel čas s českou kombíkovou ikonou
  by Tisková zpráva on 5.3.2023 at 12:23

  Populární rodinný vůz Škoda Octavia Combi slaví čtvrt století na trhu. Připomeňte si s námi všechny jeho generace. Geny oblíbeného kombíku sahají do šedesátých let minulého století, jeho novodobé dějiny se začaly psát v letech devadesátých. Světovou premiéru si Octavia Combi užila na ženevském autosalonu 3. března 1998. Tedy přesně… Čtěte více Příspěvek 25 let Škody Octavia Combi: Jak šel čas s českou kombíkovou ikonou byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Königovi se na startu motorka rozsypala
  by Vladimír Srp on 5.3.2023 at 12:09

  Takový závod patrně nezažil… Oliver König se připravoval na nedělní start v Indonésii, jenže po zhasnutí všech světel se s motorkou nerozjel. Nemohl. Na vině byl souběh [...]

 • König v prvním závodě v Indonésii dojel sedmnáctý
  by Vladimír Srp on 4.3.2023 at 10:37

  Vedro, dusno nebo nebezpečné jídlo… Takové jsou pasti v Indonésii, kam zavítal o tomto víkendu šampionát superbiků. V prvním závodě skončil Oliver König na 17. místě, překonat [...]

 • Po triumfech následoval pád z jedenácti metrů. Podmol na NIGHT of the JUMPs
  by Vladimír Srp on 3.3.2023 at 8:39

  Vítězství, potom pád. Tak se dá zhodnotit vystoupení Filipa Podmola na NIGHT of the JUMPs v Berlíně. V pátek totiž elitní český freestyle motokrosař triumfoval v soutěži o [...]

 • Defend Insurance Group vstupuje do Rumunska
  by Tisková Zpráva on 2.3.2023 at 12:54

  Defend Insurance Group vstupuje do Rumunska (DIG), lídr středoevropského trhu v oblasti doplňkového pojištění pro... Příspěvek Defend Insurance Group vstupuje do Rumunska byl publikován na PojMag.cz.

 • Legendární sraz ve Wörthersee je mrtev, Volkswagen jej nahradí srazem přímo ve Wolfsburgu
  by Tisková zpráva on 2.3.2023 at 12:22

  Volkswagen přenese legendární Setkání GTI u jezera Wörthersee do budoucnosti. Od roku 2024 se bude tato akce konat v samotném srdci značky, ve Wolfsburgu. V budoucnosti budou nadšenci a fanoušci sportovních modelů Volkswagen vítáni před branami hlavního výrobního závodu značky Volkswagen na akci „GTI Coming Home“. „Fanoušci našich modelů GTI… Čtěte více Příspěvek Legendární sraz ve Wörthersee je mrtev, Volkswagen jej nahradí srazem přímo ve Wolfsburgu byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Toyota Aygo X se spojuje s módní značkou Undercover
  by Pavel Srp on 2.3.2023 at 12:16

  Toyota se spojuje s japonskou módní značkou Undercover. Nejmenší model automobilky Aygo X se ukáže v novém hávu na módní… Příspěvek Toyota Aygo X se spojuje s módní značkou Undercover pochází z Mangazine.cz

 • Harley-Davidson představil na veletrhu Motocykl nové i výroční modely a premiérově uspořádal módní přehlídku
  by Tisková zpráva on 2.3.2023 at 11:53

  Harley-Davidson představil dnes, na probíhajícím veletrhu Motocykl, své plány a novinky pro rok 2023. Rok, v němž značka slaví své 120. výročí a 40. výročí Harley [...]

 • Přední španělská pojišťovna a tým GASGAS jsou nově partnery pro nadcházející sezónu
  by Vladimír Srp on 2.3.2023 at 11:30

  V průběhu roku 2023 bude zkušební tým GASGAS Factory Racing cestovat na všechny akce v bezpečí s vědomím, že je podporován předním pojišťovacím makléřem Pont [...]

 • Bridgestone Potenza Sport je vítězem testu letních pneumatik časopisu Auto Zeitung pro sezonu 2023
  by Pavel Srp on 1.3.2023 at 14:52

  Pneumatika Bridgestone Potenza obdržela nejvyšší hodnocení v disciplínách brzdění, ovladatelnost a bezpečnost jízdy na mokru, a dokázala se tak prosadit proti svým konkurentům a získat sdílené vítězství v testu letních pneumatik pro sezonu 2023, který uskutečnil časopis Auto Zeitung. Devatenáctipalcová ultra vysoce výkonná letní pneumatika přesvědčila odborníky na zkušebním polygonu také svými „bezchybnými jízdními vlastnostmi“ a „extrémně Příspěvek Bridgestone Potenza Sport je vítězem testu letních pneumatik časopisu Auto Zeitung pro sezonu 2023 pochází z PneuMagazín.cz

 • Nokian Snowproof jsou nové zimní pneumatiky s technologií SilentDrive
  by Pavel Srp on 1.3.2023 at 14:48

  Finská společnost vyrábějící prémiové pneumatiky Nokian Tyres představuje novou vlajkovou řadu zimních pneumatik značky obnovuje své středoevropské portfolio zimních pneumatik. Rozšířená a modernizovaná řada pneumatik Nokian Tyres Snowproof zahrnuje čtyři modely a pokrývá širokou škálu rozměrů, od malých rodinných vozů až po velké a těžké vozy SUV. Novinkou pro středoevropské řidiče je technologie SilentDrive. Nová Příspěvek Nokian Snowproof jsou nové zimní pneumatiky s technologií SilentDrive pochází z PneuMagazín.cz

 • Goodyear rozšiřuje řadu pneumatik Eagle F1 Asymmetric 6
  by Pavel Srp on 1.3.2023 at 14:44

  Vysoce ceněné pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 se během letošního roku na trhu objeví v dalších nových rozměrech. Pneumatiky, které nabízejí špičkové užitné vlastnosti na suché i mokré vozovce, jsou současně již připraveny na požadavky nejnovější generace elektromobilů a vozů SUV, jejichž obliba v Evropě dále viditelně roste. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 se letos Příspěvek Goodyear rozšiřuje řadu pneumatik Eagle F1 Asymmetric 6 pochází z PneuMagazín.cz

 • Od 1. 3. 2023 nabývá účinnosti novela zákona o podmínkách provozu na pozemních komunikacích
  by Srp Vladimír on 1.3.2023 at 9:51

  V souladu s novelou zákona o podmínkách provozu na pozemních komunikacích dochází s účinností od 1. 3. 2023 k některým změnám, které budou mít vliv na sjednávání a částečně i na platnost sjednaného pojištění motorových vozidel. pro nově na trh Příspěvek Od 1. 3. 2023 nabývá účinnosti novela zákona o podmínkách provozu na pozemních komunikacích byl publikován na PojMag.cz.

 • MINI Cooper SE Cabrio dostane kola z lehké slitiny vyrobená ze 100% recyklovaného hliníku
  by Pavel Srp on 27.2.2023 at 22:04

  BMW Group je stále lídrem v oblasti oběhového hospodářství. Nové MINI Cooper SE Cabrio bude prvním sériovým vozem vybaveným koly z lehké slitiny, která jsou vyrobena výhradně z recyklovaného hliníku. „Jako prémiový výrobce jsme udržitelnost zakotvili ve vývoji již od samého počátku,“ uvedl Dr. Nicolai Martin, senior viceprezident pro vývoj automatizované jízdy. „Kola z lehké Příspěvek MINI Cooper SE Cabrio dostane kola z lehké slitiny vyrobená ze 100% recyklovaného hliníku pochází z PneuMagazín.cz

 • Elektrické vozy Škoda Enyaq iV najezdily ve službách českého předsednictví EU přes 120 tisíc kilometrů
  by auto-mania.cz on 23.2.2023 at 13:03

  K přepravě vrcholných politiků v rámci předsednictví EU posloužila flotila 55 elektrických SUV Škoda Enyaq iV. Celkem tyto vozy najezdily více než 120 tisíc kilometrů, přičemž nejvyšší nájezd u jednotlivého vozu byl přes 4 000 km. Z veřejných nabíjecích stanic elektromobily celkem spotřebovaly 20 978 kWh energie, získaných během 1… Čtěte více Příspěvek Elektrické vozy Škoda Enyaq iV najezdily ve službách českého předsednictví EU přes 120 tisíc kilometrů byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Škody z pojištění DEFEND lze nově řešit v servisní síti Fortegra
  by Tisková Zpráva on 22.2.2023 at 12:31

  Proces likvidace škodních událostí u pojištění DEFEND, upisovaných pojišťovnou Fortegra Europe, se dále zefektivňuje. Klienti... Příspěvek Škody z pojištění DEFEND lze nově řešit v servisní síti Fortegra byl publikován na PojMag.cz.

 • Kamerový systém „Magic Eye“ včas odhalí potřebu údržby na výrobní lince
  by Tisková zpráva on 22.2.2023 at 11:00

  Škoda Auto zavádí systém založený na rozpoznávání obrazu na základě umělé inteligence, který umožňuje včasné rozpoznání potřeby údržby na výrobní lince. V hlavním závodě v Mladé Boleslavi je nainstalován systém, který nepřetržitě monitoruje zařízení a využívá umělou inteligenci k identifikaci případných nesrovnalostí v provozních procesech. Rozpozná tak potřebu případné intervence… Čtěte více Příspěvek Kamerový systém „Magic Eye“ včas odhalí potřebu údržby na výrobní lince byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • ČPZP vrátila na doplatcích za léky téměř 108 milionů korun
  by Tisková Zpráva on 22.2.2023 at 8:15

  Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) svým klientům vrátila za rok 2022 celkem 107,6 milionu korun... Příspěvek ČPZP vrátila na doplatcích za léky téměř 108 milionů korun byl publikován na PojMag.cz.

 • Julien Dumas jmenován gastronomickým ambasadorem společnosti DS Automobiles
  by Pavel Srp on 16.2.2023 at 22:19

  Gastronomie je vedle kultury a módy symbolem francouzského životního stylu. Společnost DS Automobiles se od svého vzniku věnuje mnoha různým… Příspěvek Julien Dumas jmenován gastronomickým ambasadorem společnosti DS Automobiles pochází z Mangazine.cz

 • Porsche 911 Dakar bude jezdit na pneumatikách Pirelli Scorpion All Terrain Plus
  by Pavel Srp on 16.2.2023 at 19:55

  Porsche bude vůbec poprvé používat pro model 911 jako originální výbavu terénní pneumatiku Pirelli – konkrétně Scorpion All Terrain Plus, která byla navržena pro ty nejnáročnější podmínky. 911 Dakar je nejnovějším vozem Porsche – jedná se o reinterpretaci klasického kupé v terénní podobě. Nové Porsche 911 Dakar je k dostání výhradně s pneumatikami Pirelli. Pro Příspěvek Porsche 911 Dakar bude jezdit na pneumatikách Pirelli Scorpion All Terrain Plus pochází z PneuMagazín.cz

 • Škoda Octavia a Škoda Fabia jsou vítězi čtenářské ankety ‚Best Cars 2023‘ německého automobilového časopisu auto motor und sport
  by Tisková zpráva on 11.2.2023 at 10:11

  Značka Škoda slaví dvě vítězství v renomované čtenářské anketě ‚Best Cars‘. Čtenáři německého automobilového časopisu auto motor und sport zvolili model Fabia vítězem v žebříčku importovaných malých vozů a Octavia se umístila na prvním místě v žebříčku importovaných vozů v kompaktní třídě. Bestseller české automobilky tak zvítězil v anketě ‚Best… Čtěte více Příspěvek Škoda Octavia a Škoda Fabia jsou vítězi čtenářské ankety ‚Best Cars 2023‘ německého automobilového časopisu auto motor und sport byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Prodeje ojetých vozů v rámci programu Škoda Plus udržují dynamiku, nestandardní situaci navzdory
  by Tisková zpráva on 10.2.2023 at 21:02

  Program ojetých vozů Škoda Plus i v nelehké situaci na trhu potvrzuje, že čeští motoristé při nákupu automobilu z druhé ruky dávají i nadále přednost prověřené kvalitě značkových prodejců. Autorizovaní partneři sítě Škoda Plus prodali v roce 2022 42 800 vozů, navzdory ekonomické stagnaci a kumulaci potíží v automobilovém průmyslu.… Čtěte více Příspěvek Prodeje ojetých vozů v rámci programu Škoda Plus udržují dynamiku, nestandardní situaci navzdory byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Nákup ojetého auta v zimě prověří vůz dokonaleji, než za teplot vysoko nad nulou
  by Tisková zpráva on 7.2.2023 at 10:12

  Ojeté auto si během zimních měsíců vybírá jen hrstka řidičů. Chladné zimní období přitom poskytuje výhodné, někdy dokonce i lepší podmínky. Nejen, že s přelomem roku naroste stáří auta a tím klesne jeho cena, ale především nízké teploty dokážou prověřit, v jakém stavu se vůz opravdu nachází. Pokud bude vše fungovat v mrazu,… Čtěte více Příspěvek Nákup ojetého auta v zimě prověří vůz dokonaleji, než za teplot vysoko nad nulou byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Průzkum ukázal, že majitelé škodovek mají nejvyšší IQ. Nejhůře jsou na tom elektromobilisté
  by Pavel Srp on 3.2.2023 at 20:42

  Inteligenční kvocient, zkráceně IQ, je standardizované skóre používané k měření inteligence. Zhriba 70 % populace má IQ mezi 85 a 115,… Příspěvek Průzkum ukázal, že majitelé škodovek mají nejvyšší IQ. Nejhůře jsou na tom elektromobilisté pochází z Mangazine.cz

 • Co vzejde z toho, když dáte dohromady zamrzlé jezero ve Švédsku, mistra volantu a plně elektrickou škodovku? Dva nové světové rekordy!
  by Tisková zpráva on 3.2.2023 at 7:53

  Vítejte v Krokomu ve středním Švédsku, asi dvacet kilometrů od známého města Östersund. Je čtvrtek 19. ledna 2023, 11 hodin dopoledne. Sluneční světlo je tu nedostatkovým zbožím, jak potvrdí každý, kdo někdy v zimních měsících navštívil tyto zeměpisné šířky. Jezero Stortjärnen je opravdu hodně zamrzlé a teploty se celý den… Čtěte více Příspěvek Co vzejde z toho, když dáte dohromady zamrzlé jezero ve Švédsku, mistra volantu a plně elektrickou škodovku? Dva nové světové rekordy! byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Značka Škoda ovládla anketu FLEET DERBY 2023: Zvítězil Enyaq Coupé RS iV, bodoval i model Karoq
  by Tisková zpráva on 2.2.2023 at 20:53

  Modely značky Škoda se i letos umístily na předních příčkách ankety FLEET DERBY, jejíž cílem je vybrat nejlepší flotilové automobily, produkty a služby. Vozy značky Škoda v této soutěži, kterou zaštiťuje odborný časopis Business Car, sbírají ocenění pravidelně. Letos bodovala vlajková loď automobilky Enyaq Coupé RS iV a také rodinný… Čtěte více Příspěvek Značka Škoda ovládla anketu FLEET DERBY 2023: Zvítězil Enyaq Coupé RS iV, bodoval i model Karoq byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Skútry mohou vypadat velmi nenápadně i elegantně
  by Komerční sdělení on 2.2.2023 at 13:15

  Někteří lidé skútry nesnáší, jiní je milují. V každém případě jde o ideální způsob, jak se dopravovat po celém městě.… Příspěvek Skútry mohou vypadat velmi nenápadně i elegantně pochází z Mangazine.cz

 • Levnou a příjemnou vůni do auta si můžete snadno vyrobit sami
  by Komerční sdělení on 2.2.2023 at 13:14

  Nezáleží na tom, jaký typ auta vlastníte. V každém případě chcete, aby to tam krásně vonělo. Vůni si můžete pochopitelně… Příspěvek Levnou a příjemnou vůni do auta si můžete snadno vyrobit sami pochází z Mangazine.cz

 • Loni registrovali řidiči v Česku nejméně aut za devět let. Prodeje klesly meziročně o sedm procent
  by Pavel Srp on 30.1.2023 at 14:49

  Rok 2022 skončil v počtu registrací nových vozidel nejhůře za posledních 9 let. V loňském roce bylo registrováno jen 192… Příspěvek Loni registrovali řidiči v Česku nejméně aut za devět let. Prodeje klesly meziročně o sedm procent pochází z Mangazine.cz

 • 75 let sportovních vozů: Porsche slaví úspěšný příběh studií Porsche Vision 357
  by Pavel Srp on 26.1.2023 at 14:17

  V roce 1948 Ferry Porsche uskutečnil svůj sen o sportovním voze: se svým týmem vyrobil Porsche 356 “No. 1” Roadster. Přesně… Příspěvek 75 let sportovních vozů: Porsche slaví úspěšný příběh studií Porsche Vision 357 pochází z Mangazine.cz

 • Co potřebujete vědět, než usednete do elektromobilu Škoda
  by Tisková zpráva on 25.1.2023 at 22:30

  Bude váš příští automobil čistě elektrický? K přestupu na čistě elektrickou vás možná napadá řada otázek. Teď se vám na ně pokusíme odpovědět. Na co se připravit, když si pořídíte elektromobil? Především na nové zážitky za volantem. A zpočátku možná taky na hledání nových návyků a chování. Tak směle do… Čtěte více Příspěvek Co potřebujete vědět, než usednete do elektromobilu Škoda byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Řidič vytáhl klasické Ferrari Testarossa do zasněženého města. Je z toho parádní video
  by Pavel Srp on 25.1.2023 at 21:58

  Auta jsou od toho, aby se s nimi jezdilo. Jasně, u některých je to hodně nebezpečné, protože pokud by se… Příspěvek Řidič vytáhl klasické Ferrari Testarossa do zasněženého města. Je z toho parádní video pochází z Mangazine.cz

 • U pojišťovny Pillow zrychluje uzavření pojistky na auto i likvidaci škody mobilní telefon s aplikací
  by Tisková Zpráva on 25.1.2023 at 10:22

  Více než 90 % všech klientů Pillow pojišťovny si v roce 2022 zvolilo on-line prohlídku škody... Příspěvek U pojišťovny Pillow zrychluje uzavření pojistky na auto i likvidaci škody mobilní telefon s aplikací byl publikován na PojMag.cz.

 • RÉTROMOBILE 2023 – CITROËN VE ZNAMENÍ ODVAHY A LEHKOSTI
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 23.1.2023 at 23:12

  Na výstavě Rétromobile 2023 (pařížské výstaviště Porte de Versailles), která se koná od středy 1. do neděle 5. února 2023 (večer pro novináře v úterý 31. ledna od 19 hodin), … The post RÉTROMOBILE 2023 – CITROËN VE ZNAMENÍ ODVAHY A LEHKOSTI appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • Servis Škoda Praha je pomocnou rukou, která je vždy nablízku
  by Komerční sdělení on 23.1.2023 at 19:40

  Je to sázka na tradici i spolehlivost. Ano, pokud jste dlouholetými příznivci mladoboleslavské automobilky, při výběru nového vozu vlastně ani… Příspěvek Servis Škoda Praha je pomocnou rukou, která je vždy nablízku pochází z Mangazine.cz

 • Rallye Monte-Carlo: Úspěšná premiéra vozu Škoda Fabia RS Rally2 ve FIA Mistrovství světa v rally
  by Tisková zpráva on 23.1.2023 at 13:41

  Škoda Fabia RS Rally2 při své premiéře ve FIA Mistrovství světa v rally ovládla třídu RC2. Soukromé posádky za volantem zcela nového rallyového speciálu z Mladé Boleslavi byly na Rallye Monte-Carlo nejrychlejší v této třídě na 16 z 18 rychlostních zkoušek. Oliver Solberg ze Švédska a jeho britský spolujezdec Elliott… Čtěte více Příspěvek Rallye Monte-Carlo: Úspěšná premiéra vozu Škoda Fabia RS Rally2 ve FIA Mistrovství světa v rally byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Modely RS: pravý sportovní duch značky Škoda
  by Tisková zpráva on 22.1.2023 at 19:20

  S motoristickým sportem je značka Škoda spojena prakticky od svého počátku. Vozy, které na tuto sportovní tradici navazují, nesou označení RS. Seznamte se s nimi. Momentálně nabízí mladoboleslavská automobilka s bohatou historií (nejen) v oblasti motorsportu hned pětici RS modelů: Octavia RS, Octavia RS iV, Kodiaq RS, Enyaq Coupé RS… Čtěte více Příspěvek Modely RS: pravý sportovní duch značky Škoda byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Video ukazuje epické Ferrari 250 GTO při jízdě na hraně na okruhu Zandvoort. Takhle vypadá pořádně ostrá miliarda korun
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 22.1.2023 at 16:02

  Ferrari 250 GTO je jedním z vůbec nejdražších aut světa. Už jen vidět jej staticky se rovná malému zázraku, ale pokud ho uvidíte jezdit, vyhráli jste megajackpot. Ve videu se … The post Video ukazuje epické Ferrari 250 GTO při jízdě na hraně na okruhu Zandvoort. Takhle vypadá pořádně ostrá miliarda korun appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • Z vrcholu na vrchol: dvě škodovky v indických horách
  by Tisková zpráva on 20.1.2023 at 14:14

  Hrdinové Indie 2.0 Kushaq a Slavia se ocitli na důvěrně známé půdě v předhůří Himálaje. Když po šesti tisících kilometrech přistanete, přivítá vás na letišti ranní vzduch. Tichý koncert tlumených klaksonů aut v dálce působí uklidňujícím dojmem. To je zvuk indického hlavního města. V megapoli žije přibližně 25 milionů lidí.… Čtěte více Příspěvek Z vrcholu na vrchol: dvě škodovky v indických horách byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Na silnice se vrátilo náledí a sníh – motoristům pomohou i méně známé rady a triky
  by Pavel Srp on 19.1.2023 at 10:58

  Českem se prohnaly sněhové přeháňky a zbystřit musí zejména řidiči. Chladné období umí motoristům nachystat mnoho úskalí, například v podobě silně… Příspěvek Na silnice se vrátilo náledí a sníh – motoristům pomohou i méně známé rady a triky pochází z Mangazine.cz

 • V autopojištění vloni rostla Slavia pojišťovna třikrát rychleji než trh
  by Tisková Zpráva on 18.1.2023 at 10:24

  Slavia pojišťovna v lednu překročila hranici 200 tisíc pojištěných vozidel a její kmen nadále roste.... Příspěvek V autopojištění vloni rostla Slavia pojišťovna třikrát rychleji než trh byl publikován na PojMag.cz.

 • Nákup vozidla do firemního vozového parku před koncem roku? ŠKODA Plus poskytne potřebný vůz ihned
  by Pavel Srp on 19.12.2022 at 8:24

  Koupě auta do firmy a jeho následné zařazení do obchodního majetku je výhodným řešením pro mnohé podnikatele. Auto se odepisuje čtyři… Příspěvek Nákup vozidla do firemního vozového parku před koncem roku? ŠKODA Plus poskytne potřebný vůz ihned pochází z Mangazine.cz

 • Nové BMW řady 7 už je terčem úprav. Tenhle bílý kousek jezdí na 22″ kolech Strasse Wheels
  by Pavel Srp on 17.12.2022 at 18:05

  Nová generace BMW řady 7 se na trhu ještě pořádně ani neohřála, vždyť v České republice byla představena teprve před… Příspěvek Nové BMW řady 7 už je terčem úprav. Tenhle bílý kousek jezdí na 22″ kolech Strasse Wheels pochází z Mangazine.cz

 • ŠKODA OCTAVIA obhájila nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení ve zpřísněném testu Euro NCAP
  by Tisková zpráva on 9.12.2022 at 13:17

  ŠKODA OCTAVIA po upraveném hodnocení za ještě přísnějších podmínek testovacího roku 2022 úspěšně obhájila pětihvězdičkový výsledek v nezávislém evropském programu hodnocení nových vozů (Euro NCAP). Bestseller automobilky ŠKODA souhrnně dosáhl 81 % z maximálního počtu bodů. Tento výsledek bude platný v zemích Evropské unie, ve Velké Británii a v Norsku… Čtěte více Příspěvek ŠKODA OCTAVIA obhájila nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení ve zpřísněném testu Euro NCAP byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • 5 tipů, jak o Vánocích zachovat pohodu za volantem
  by Pavel Srp on 8.12.2022 at 12:12

  Svátky „klidu a míru“ patří na českých silnicích k nejhorším obdobím – roste stres řidičů i počet nehod. Na vině… Příspěvek 5 tipů, jak o Vánocích zachovat pohodu za volantem pochází z Mangazine.cz

 • Hledáte dárek pod stromeček? Inspirujte se
  by Pavel Srp on 8.12.2022 at 11:27

  Někdo vánoční dárky shání celý rok, jiný až na poslední chvíli. Každý je ale letos může vyřešit v klidu z domova a na jednom místě. E-shop Škoda Auto uspokojí i náročná přání nejen nadšených automobilistů. Inspirujte se! Oblečení, hračky, batohy, modely, sportovní i turistické vybavení, samozřejmě všechno kolem aut a… Čtěte více Příspěvek Hledáte dárek pod stromeček? Inspirujte se byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Rallyový šampion představuje rodinu vozů Škoda RS
  by Tisková zpráva on 7.12.2022 at 16:42

  Svižné vozy, svižné video. Moderátorka Jenn a soutěžní jezdec Emil Lindholm představují v závodním tempu aktuální paletu RS modelů značky Škoda. Ačkoli se jednotlivé RS modely od sebe liší, mají i mnoho společného. Třeba řadu designových prvků: černě lakované prvky karoserie, sportovní volant nebo sportovní sedadla. A samozřejmě se také všechny… Čtěte více Příspěvek Rallyový šampion představuje rodinu vozů Škoda RS byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Hattrick pro značku ŠKODA: ENYAQ COUPÉ RS iV získal ocenění „Nejoblíbenější auto roku 2023 ve Švýcarsku“
  by Tisková zpráva on 4.12.2022 at 23:22

  Díky titulu „Nejoblíbenější auto roku 2023 ve Švýcarsku“ pro model ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV získala značka ŠKODA v této prestižní čtenářské anketě několika významných švýcarských médií a internetových portálů již třetí vítězství v řadě. Celkem 6,8 % z více než 28 000 zúčastněných čtenářů a on-line uživatelů hlasovalo pro… Čtěte více Příspěvek Hattrick pro značku ŠKODA: ENYAQ COUPÉ RS iV získal ocenění „Nejoblíbenější auto roku 2023 ve Švýcarsku“ byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • ŠKODA FABIA a OCTAVIA získaly cenu Firemní vůz roku 2022 udělovanou časopisem Auto Bild
  by Tisková zpráva on 2.12.2022 at 10:42

  Dva modely značky ŠKODA zvítězily ve čtenářské anketě Firemní vůz roku 2022 odborného časopisu Auto Bild. FABIA získala nejvíce hlasů v kategorii malých vozů a bestseller značky ŠKODA OCTAVIA předstihl své konkurenty v kategorii vozů střední třídy. Čtenáři volili v sedmi kategoriích, z nichž každá byla zastoupena až deseti modely… Čtěte více Příspěvek ŠKODA FABIA a OCTAVIA získaly cenu Firemní vůz roku 2022 udělovanou časopisem Auto Bild byl publikován na ŠkodaMagazín.cz.

 • Vozy Range Rover a Range Rover Sport získaly pět hvězd v Euro NCAP
  by Pavel Srp on 1.12.2022 at 11:57

  ch Euro NCAP maximální hodnocení pěti hvězd. Tato luxusní SUV čerpají z více než 50 let zkušeností a ze široké… Příspěvek Vozy Range Rover a Range Rover Sport získaly pět hvězd v Euro NCAP pochází z Mangazine.cz

 • Audi A6 je absolutním vítězem prestižní ankety Flotilové auto roku 2022
  by Pavel Srp on 28.11.2022 at 21:29

  Audi A6 se stalo absolutním vítězem 19. ročníku prestižní ankety o nejlepší firemní vůz, Flotilové auto roku 2022, kterou každoročně… Příspěvek Audi A6 je absolutním vítězem prestižní ankety Flotilové auto roku 2022 pochází z Mangazine.cz

 • Na co si dát pozor při koupi auta z bazaru
  by Pavel Srp on 15.11.2022 at 7:22

  Na nový vůz se mnohdy čeká více než půl roku, kdežto s ojetinou je možné z bazaru odjet za pár… Příspěvek Na co si dát pozor při koupi auta z bazaru pochází z Mangazine.cz

 • 6:35,183 min: Mercedes-AMG ONE je novou jedničkou na Severní smyčce Nürburgringu
  by Pavel Srp on 14.11.2022 at 13:40

  Mercedes-AMG ONE je novým králem Severní smyčky Nürburgringu. Hypersportovní vůz s technikou z Formule 1 stanovil na závodním okruhu o… Příspěvek 6:35,183 min: Mercedes-AMG ONE je novou jedničkou na Severní smyčce Nürburgringu pochází z Mangazine.cz

 • Na Aukru se v říjnu objevily raritní kusy. Prodala se Škoda 440 Spartak, bojová zástava 1 ČS letecké divize či kniha o dioptriích z roku 1692
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 14.11.2022 at 10:46

  Žebříček top aukcí největšího českého online tržiště Aukro v říjnu praskal ve švech. Těžko říci, zda se adrenalin vyplavil více motoristům při aukci nablýskané Škody Spartak 440 z roku 1958, či sběratelům … The post Na Aukru se v říjnu objevily raritní kusy. Prodala se Škoda 440 Spartak, bojová zástava 1 ČS letecké divize či kniha o dioptriích z roku 1692 appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • Mercedes-Benz zůstává nejhodnotnější značkou luxusních automobilů na světě
  by Pavel Srp on 11.11.2022 at 10:18

  Mercedes‑Benz v uplynulém roce zvýšil hodnotu své ikonické značky o deset procent. Vyplývá to ze studie „Best Global Brands 2022“ (Nejlepší… Příspěvek Mercedes-Benz zůstává nejhodnotnější značkou luxusních automobilů na světě pochází z Mangazine.cz

 • Birne: Možnost mít auto bez limitu nájezdu a s vrácením kdykoliv
  by Pavel Srp on 9.11.2022 at 13:54

  Jak by vypadal svět, ve kterém si auto v životě „zapínáte a vypínáte“ stejně jako třeba Netflix? Žádné závazky, žádné… Příspěvek Birne: Možnost mít auto bez limitu nájezdu a s vrácením kdykoliv pochází z Mangazine.cz

 • Nefunguje vaše auto správně? Pozor na těchto 6 situací, které není radno podceňovat
  by Pavel Srp on 8.11.2022 at 7:24

  Odborníci ze sítě ProfiAuto poukazují na šestero situací, ve kterých zdání klame. Aby nám auto správně fungovalo, je dobré o… Příspěvek Nefunguje vaše auto správně? Pozor na těchto 6 situací, které není radno podceňovat pochází z Mangazine.cz

 • Vítězem soutěže elegance na premiérovém The Most CLASSIC se stala krásná Alfa Romeo
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 14.10.2022 at 12:35

  Klasické automobily, soutěžní jízdy pravidelnosti, poutavé přednášky a skvělá atmosféra charakterizovaly premiérový ročník The Most CLASSIC, který se na mosteckém autodromu konal o uplynulé sobotě. „Tento ročník jsme brali jako … The post Vítězem soutěže elegance na premiérovém The Most CLASSIC se stala krásná Alfa Romeo appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • V. setkání přátel projektu 90s CZECH ROADS [fotogalerie + walkaround video]
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 25.9.2022 at 16:38

  Už po páté uspořádal internetový projekt 90s CZECH ROADS setkání pro své fanoušky. Jako tradičně se konalo na pražském Strahově v prostorách tamějšího autokina. Jde o místo, kde je nejen … The post V. setkání přátel projektu 90s CZECH ROADS [fotogalerie + walkaround video] appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • Setinovou veteránskou rally South Bohemia Classic pojede 170 posádek
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 8.9.2022 at 10:05

  Milovníci klasických automobilů si přijdou na své ve dnech 9. a 10. září. Třináctý ročník South Bohemia Classic se znovu zařadí mezi největší tuzemské veteránské akce. Tradiční motoristický podnik láká … The post Setinovou veteránskou rally South Bohemia Classic pojede 170 posádek appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • Veteránský závod Zbraslav – Jíloviště se jede již tuto sobotu
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 1.9.2022 at 20:25

  V sobotu 3. září 2022 se koná 55. ročník mezinárodní jízdy historických vozidel do vrchu Zbraslav – Jíloviště, letos věnována československým legendám. Pro návštěvníky bude připravena k vidění řada historických skvostů. … The post Veteránský závod Zbraslav – Jíloviště se jede již tuto sobotu appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • Fotogalerie: Škoda muzeum | léto 2022
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 24.7.2022 at 12:41

  Expozice v muzeu automobilky Škoda v Mladé Boleslavi se čas od času drobně obměňuje. My jsme se tam byli podívat teď v létě, kdy tu byl například prototyp Favoritu, rozřezaná … The post Fotogalerie: Škoda muzeum | léto 2022 appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • XIII. ročník Veteran Rallye Kutná Hora proběhne 20. – 21. srpna 2022
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 16.7.2022 at 19:54

  Předposlední srpnový víkend se Kutná Hora stane již potřinácté místem setkání milovníků automobilových veteránů. V sobotu 20. a v neděli 21. srpna 2022 se v nádherných kulisách historického města opět uskuteční Veteran Rallye … The post XIII. ročník Veteran Rallye Kutná Hora proběhne 20. – 21. srpna 2022 appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • Eliška Junková byla uvedena do Síně slávy FIVA
  by Magazín | ProdejVeterán.cz on 13.7.2022 at 16:31

  Eliška Junková byla in memoriam uvedena do Síně slávy Mezinárodní federace historických vozidel FIVA. Dějinný okamžik, který se zapíše zlatým písmem do historie našeho motorismu. Rozhodla o tom první červencový … The post Eliška Junková byla uvedena do Síně slávy FIVA appeared first on Magazín | ProdejVeterán.cz.

 • Fotogalerie: Katka a BMW M8 Competition Cabrio
  by Pavel Srp on 19.2.2021 at 18:55

  V další galerii jsme vybrali BMW M8 Competition Cabrio a Katku. Modelka: Katka Auto: BMW M8 Competition Cabrio Místo: Heritage… Příspěvek Fotogalerie: Katka a BMW M8 Competition Cabrio pochází z Mangazine.cz

 • Představují se modernizované motocykly Honda GL1800 Gold Wing a Gold Wing „Tour“ pro rok 2021
  by Pavel Srp on 13.1.2021 at 14:25

  Honda vstupuje do roku 2021 s informacemi o vylepšeních své stěžejní cestovní vlajkové lodi – modelu GL1800 Gold Wing. Honda… Příspěvek Představují se modernizované motocykly Honda GL1800 Gold Wing a Gold Wing „Tour“ pro rok 2021 pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Markéta a BMW Z4
  by Pavel Srp on 4.12.2020 at 18:35

  Tohle focení jsme si opravdu užili. Parádní roadster BMW Z4, pěkná modelka a hasičská auta. To je sen každého chlapa,… Příspěvek Fotogalerie: Markéta a BMW Z4 pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Anička a BMW X6 M Competition
  by Pavel Srp on 20.11.2020 at 18:40

  Další galerie MANGAZINE Original přiváží supervýkonné BMW X6 M Competition, u kterého zapózovala Anička. Počasí nepřálo, ale i díky tomu… Příspěvek Fotogalerie: Anička a BMW X6 M Competition pochází z Mangazine.cz

 • BMW R nineT se představuje v novém. Má rozšířenou výbavu, drobné změny designu a větší výkon
  by Pavel Srp on 22.10.2020 at 19:35

  BMW Motorrad představuje nové R nineT.  Modely R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler a R nineT Urban G/S… Příspěvek BMW R nineT se představuje v novém. Má rozšířenou výbavu, drobné změny designu a větší výkon pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: CARA a Kia XCeed
  by Pavel Srp on 30.9.2020 at 18:00

  Když objevíte ženu, která má tak ráda spodní prádlo a navíc mu rozumí, je to skvělé. Taková je CARA, která… Příspěvek Fotogalerie: CARA a Kia XCeed pochází z Mangazine.cz

 • Motorkáři projeli v rámci Prague NIGHT RIDE 2020 noční Prahou. Policie byla u toho
  by Pavel Srp on 19.7.2020 at 21:40

  V noci ze soboty 18. července na 19. července se v Praze konala noční jízda Prague NIGHT RIDE 2020. V… Příspěvek Motorkáři projeli v rámci Prague NIGHT RIDE 2020 noční Prahou. Policie byla u toho pochází z Mangazine.cz

 • Exkluzivní model BMW Motorrad Concept R 18 je možné již předobjednávat
  by Pavel Srp on 9.1.2020 at 18:48

  BMW Motorrad Česká republika spustilo exkluzivní možnost předobjednání chystané sériové verze motocyklu BMW Motorrad Concept R 18. Na stránkách bmw-motorrad.cz… Příspěvek Exkluzivní model BMW Motorrad Concept R 18 je možné již předobjednávat pochází z Mangazine.cz

 • BMW Motorrad ukazuje na výstavě CUSTOMBIKE SHOW 2019 dva koncepty
  by Pavel Srp on 6.12.2019 at 6:00

  Propracované unikátní výtvory a řemeslné zpracovaní nejvyšší úrovně – na výstavu CUSTOMBIKE SHOW, jednu z největších výstav na zakázku vyrobených… Příspěvek BMW Motorrad ukazuje na výstavě CUSTOMBIKE SHOW 2019 dva koncepty pochází z Mangazine.cz

 • BMW Motorrad představuje „Big Boxer“. Nejvýkonnější dvouválec s protiběžnými písty
  by Pavel Srp on 1.12.2019 at 20:06

  Jízda na motocyklu ve své nejautentičtější podobě: Instinkt vítězící nad myslí, technologie použitá nikoliv z důvodu nutnosti, ale kvůli tomu,… Příspěvek BMW Motorrad představuje „Big Boxer“. Nejvýkonnější dvouválec s protiběžnými písty pochází z Mangazine.cz

 • SEAT e-Scooter: elektrický motocykl s dojezdem 115 kilometrů bude uveden na trh v roce 2020
  by Pavel Srp on 26.11.2019 at 0:13

  Šestašedesát let uběhlo od té doby, co SEAT zkonstruoval svůj první automobil. V současnosti společnost vstupuje do budoucnosti mobility novým konceptem… Příspěvek SEAT e-Scooter: elektrický motocykl s dojezdem 115 kilometrů bude uveden na trh v roce 2020 pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Kiara a Audi S7 Sportback
  by Pavel Srp on 24.11.2019 at 19:20

  V nejnovější generaci Audi S7 Sportback vyměnilo benzinový motor za naftový, na rychlosti v reálném světě mu to ale rozhodně… Příspěvek Fotogalerie: Kiara a Audi S7 Sportback pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Kiara a BMW 750i xDrive
  by Pavel Srp on 13.11.2019 at 20:16

  Když se jednou svezete ve velké a luxusní limuzíně, už nebudete chtít jinak. Ten klid, to pohodlí, ale i materiály… Příspěvek Fotogalerie: Kiara a BMW 750i xDrive pochází z Mangazine.cz

 • 29. září se i v 6 českých městech koná další ročník Distinguished Gentleman’s Ride
  by Pavel Srp on 12.9.2019 at 16:14

  Oficiálním sponzorem charitativní jízdy The Distinguished Gentleman’s Ride, která v roce 2018 přivedla více než 115 000 jezdců na klasických… Příspěvek 29. září se i v 6 českých městech koná další ročník Distinguished Gentleman’s Ride pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Leňulka a BMW Z4
  by Pavel Srp on 8.8.2019 at 17:19

  BMW Z4 v nové generaci přijíždí! Je to stále dvoumístný roadster, u kterého zabere stažení střechy jen 10 sekund! Pak… Příspěvek Fotogalerie: Leňulka a BMW Z4 pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Kiara a Jeep Wrangler Rubicon
  by Pavel Srp on 9.7.2019 at 17:00

  Kiaru už od nás znáte, pózovala nám u BMW M2 Competition. Tentokrát se postavila k docela odlišnému autu. Tentokrát to… Příspěvek Fotogalerie: Kiara a Jeep Wrangler Rubicon pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: luc_i1 a Mercedes-AMG GT 63 S 4Matic+ 4dveřové kupé
  by Pavel Srp on 29.5.2019 at 16:30

  Auto, ke kterému jsme postavili další krásnou slečnu, je opravdová bestie. Ani jeho název není úplně jednoduchý, protože celé jeho… Příspěvek Fotogalerie: luc_i1 a Mercedes-AMG GT 63 S 4Matic+ 4dveřové kupé pochází z Mangazine.cz

 • Yamaha nabízí certifikované jezdecké vybavení
  by Pavel Srp on 15.4.2019 at 6:33

  Kolekce certifikovaného jezdeckého vybavení Yamaha pro rok 2019 je k dispozici, jezdcům nabídne mimořádné vlastnosti a zajistí prvotřídní bezpečnost. Díky… Příspěvek Yamaha nabízí certifikované jezdecké vybavení pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Anna a BMW M850i xDrive
  by Pavel Srp on 4.4.2019 at 8:10

  BMW se rozhodlo vzkřísit legendu. Nová generace přišla na trh dlouhých 19 let po ukončení té původní, ale opět jde… Příspěvek Fotogalerie: Anna a BMW M850i xDrive pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Karolina a SEAT Tarraco
  by Pavel Srp on 31.3.2019 at 8:10

  SEAT v minulém roce představil své dosud největší SUV. Jmenuje se Tarraco a může mít až sedm míst k sezení.… Příspěvek Fotogalerie: Karolina a SEAT Tarraco pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Alfa Romeo Giulia QV připravena na start…
  by Pavel Srp on 25.3.2019 at 7:08

  Italové vtrhli do segmentu malých a rychlých sedanů poměrně sebevědomě. V roce 2016 začali prodávat zadokolku s 510 koňmi výkonu.… Příspěvek Fotogalerie: Alfa Romeo Giulia QV připravena na start… pochází z Mangazine.cz

 • V Praze začala výstava Motosalon 2019. Jsou tam i hostesky!
  by Pavel Srp on 1.3.2019 at 7:05

  Na výstavišti v pražských Letňanech začal včera jubilejní 10. ročník motocyklové výstavy Motosalon 2019. Na té se ukáže na 150… Příspěvek V Praze začala výstava Motosalon 2019. Jsou tam i hostesky! pochází z Mangazine.cz

 • Fotogalerie: Kiara a BMW M2 Competition
  by Pavel Srp on 25.2.2019 at 19:00

  Kráska a zvíře. Tak by se dala pojmenovat tato galerie, ve které se k malému, ale poměrně zběsilému BMW M2… Příspěvek Fotogalerie: Kiara a BMW M2 Competition pochází z Mangazine.cz

 • Jak propagovat motorku? Autem, luxusním barákem a ženskou!
  by Pavel Srp on 11.2.2019 at 9:40

  Jak propagovat něco, co je pro chlapy? Navíc pokud jde o exkluzivní motorku? Dejte tam auto, pěkný barák a ženskou.… Příspěvek Jak propagovat motorku? Autem, luxusním barákem a ženskou! pochází z Mangazine.cz

 • Jak dopadly oslavy 115 let Harley-Davidson? Pořadatelé říkají, že zajistily stovky milionů korun pro veřejné rozpočty
  by Pavel Srp on 6.12.2018 at 13:41

  5. až 8. července 2018 zažila Česká republika mimořádnou kulturně společenskou událost. Její globální význam, dosah a komunikační kampaň v konečném… Příspěvek Jak dopadly oslavy 115 let Harley-Davidson? Pořadatelé říkají, že zajistily stovky milionů korun pro veřejné rozpočty pochází z Mangazine.cz

 • Tahle holka to na motorce umí líp než spousta chlapů!
  by Pavel Srp on 16.11.2018 at 10:34

  Když vidím holku na motorce, úplně se mi rozbuší srdce. Je to vzrušující, protože chlapů je všude spousta, ale kdybych… Příspěvek Tahle holka to na motorce umí líp než spousta chlapů! pochází z Mangazine.cz

 • Video: upravené motorky o víkendu zaplnily pražskou Továrnu
  by Pavel Srp on 30.10.2018 at 17:53

  Již po třetí (a zároveň naposledy) se v pražské „Továrně“ konala výstava upravených motorek All ride moto show. Vystaveny tu… Příspěvek Video: upravené motorky o víkendu zaplnily pražskou Továrnu pochází z Mangazine.cz

 • Výstava originálních motorek All ride show koncem října opět v pražské Továrně
  by Pavel Srp on 16.10.2018 at 15:33

  Na třetím setkání custom maniaků, které se o víkendu 26. – 28. října vrací do industriálních prostor Továrny v Praze… Příspěvek Výstava originálních motorek All ride show koncem října opět v pražské Továrně pochází z Mangazine.cz

 • BMW představilo nové R 1250 GS a R 1250 RT
  by Pavel Srp on 1.10.2018 at 11:43

  Před více než 35 lety se motor boxer v modelech BMW Motorrad řad GS a RT stal synonymem suverénního výkonu… Příspěvek BMW představilo nové R 1250 GS a R 1250 RT pochází z Mangazine.cz

 • Gentlemani na motorkách projeli včera centrem Prahy, podívejte se na video
  by Pavel Srp on 1.10.2018 at 7:59

  Včera se ve více než 650 městech po celém světě posadili na motorku muži a ženy, kteří nebyli oblečeni do… Příspěvek Gentlemani na motorkách projeli včera centrem Prahy, podívejte se na video pochází z Mangazine.cz

 • Spanilé jízdy motorkářů „Distinguished Gentleman’s Ride“ projedou v neděli 7 českými městy
  by Pavel Srp on 28.9.2018 at 8:10

  Neděle 30. září 2018 bude nejen v 7 českých městech ve znamení spanilých jízd motorkářů oblečených do gala. Pojede se… Příspěvek Spanilé jízdy motorkářů „Distinguished Gentleman’s Ride“ projedou v neděli 7 českými městy pochází z Mangazine.cz