Ostatní články

Nechte si připravit zahraniční dovolenou na motorce na míru

Máte rádi jízdu na motorce? A chcete si ji vychutnat i v momentě, kdy již u nás nepanují dobré podmínky? V tom případě jsou právě pro vás jako stvořené zahraniční motoexpedice na motorce. 

Nechte si vše navrhnout na míru

Naplánovat dovolenou na motorce v zahraničí může být poněkud komplikované. Dříve nebo později totiž narazíte na samotnou otázku přepravy motorky, případně její zapůjčení na místě. Vzhledem k tomu je o poznání jednodušším řešením nechat si celou dovolenou naplánovat profesionály.

test-honda-cb1000r-neo-sports-cafe-2019

Tuto službu nabízí motoškola Přijďte se projet, která pořádá motoexpedice do Španělska či Portugalska. Stačí se tedy jen domluvit na vhodném termínu, době, kterou chcete na dovolené strávit a počtu osob. A následně se již můžete začít těšit na skvělé zážitky z cest. 

Velkou výhodou je v tomto případě fakt, že nemusíte řešit půjčení stroje na místě, nebo jeho přepravu. Zapůjčit si totiž můžete některý z rozsáhlé flotily strojů BMW. A navíc si můžete jednotlivé motorky s ostatními účastníky dovolené střídat.

Těšte se na nepopsatelné zážitky

Možná vás napadá, že taková dovolená je tedy určena výhradně pro ty, kteří se budou věnovat jízdě na motorce. Pravda je ale jiná. Motoškola myslí i na doprovázející osoby, kteří si chtějí čas na dovolené vychutnat po svém. Pro ty například zařizuje půjčení auta, abyste mohli místa objevovat společně a každý tak, jak mu to vyhovuje.

Kromě toho se můžete těšit i na pestré doplňkové aktivity. Ve Španělsku si například můžete užít jízdu na koni, v Portugalsku vás pak čeká možnost surfování pod dohledem profesionálního instruktora. Samozřejmostí je také možnost nechat si zarezervovat ubytování a letenky, abyste se nemuseli o nic starat. 

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *