Ostatní články

Užijte si jízdu na motorce v Itálii

Baví vás jízda na motorce a chcete vyzkoušet něco trochu jiného? V tom případě si nenechte ujít zážitkové expedice do zahraničí, třeba do prosluněné Itálie. Zjistěte, co vám tato země může nabídnout.

Využijte organizované motovýlety

Itálie je od nás poměrně dobře dostupná. Vydat se zde proto samozřejmě můžete na vlastní pěst se svou motorkou. Nicméně o něco pohodlnější a v některých ohledech zajímavější volbu symbolizují organizované motovýlety do Itálie. Takové pořádá třeba motoškola Přijďte se projet

Test-2019-FB-Mondial-HPS-300i-38

V rámci takového výletu se do Itálie dopravíte letecky a následně si již každý den budete vychutnávat jízdu na motorce plnými doušky. Připraveny jsou pro vás různé druhy tras, přičemž na své si přijdou jak začátečníci, tak i ostřílení jezdci. Tato země má co nabídnout zejména milovníkům šotolinových cest.

Typické italské ubytování

Pokud se rozhodnete pro motovýlet od uvedené motoškoly, můžete se také těšit na malebné ubytování v typickém italském stylu. Nachází se zhruba 30 km od mezinárodního letiště v Pise a je obklopeno vinicemi. Součástí ubytování je bazén pro osvěžení v horkých letních dnech a těšit se můžete také na perfektní gastronomický zážitek v případě snídaní a večeří. 

Vyzkoušejte si hned několik motorek

Díky motovýletu máte šanci zajezdit si nejen na jedné motorce, ale rovnou na několika různých strojích. Motorku si půjčíte přímo na místě, přičemž těšit se můžete na stroje z flotily značky BMW. Tímto způsobem si tedy vyzkoušíte jízdu na několika motorkách a budete se moct lépe rozhodnout, jaký stroj je tím pravým právě pro vás. 

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *