Ostatní články

Zdokonalte se v jízdě na motorce. Přihlaste se na týdenní kemp

Chcete se zlepšit v jízdě na motorce? Možným řešením je absolvování týdenního kempu v motoškole, kde si navíc užijete spoustu zábavy i při doprovodném programu. Inspirujte se.

Týdenní kemp vás v jízdě zdokonalí

Pokud chcete zlepšit své řidičské dovednosti a vyzkoušet si něco nového, můžete absolvovat právě intenzivní týdenní výuku jízdy na motorce. V rámci takového kempu si užijete čas s podobně naladěnými lidmi, které pojí společný zájem. Zároveň si vyzkoušíte jízdu hned na několika různých strojích a lépe se tak budete moct rozhodnout, jakou motorku si v budoucnu pořídit.

test-honda-cb1000r-neo-sports-cafe-2019

V motoškole Přijďte se projet můžete absolvovat týdenní kemp pod dohledem profesionálů, díky nimž si jízdu na motorce perfektně a především bezpečně osvojíte. V rámci kempu absolvujete hned několik jízd na motorce na silnici, okruhu, v terénu i na trailu. Kromě toho se budete moct zúčastnit také rozmanitých cvičení a soutěží a večer pro vás bude připraven zajímavý doprovodný program. Výhodou je také to, že na kempu budete moct poznat mistra republiky a mistra Evropy.

Týdenní kemp se koná na samotě

Ve zmíněné motoškole se týdenní kemp pořádá na samotě v Desné, která leží mezi Poličkou a Litomyšlí. Motoškola zde vlastní dům s hospodou, díky čemuž má skvělé možnosti nejen pro ubytování, ale i občerstvení v průběhu dne. A jelikož se dům nachází na samotě, nebudete při svém pobytu nikoho rušit.

V průběhu kempu vás budou na jednotlivé jízdy odvážet, díky čemuž nemusíte nic obstarávat na vlastní pěst. V podstatě si tak jen užijete praktické jízdy v různých terénech. A k večeru se budete moct zúčastnit dobrovolného doprovodného programu, který je zaměřen na teoretické znalosti potřebné k jízdě na motorce, údržbu těchto strojů nebo třeba techniku jízdy.

Více informací o motoškole a motovýletech najdete na www.prijdteseprojet.cz.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *